Wały Kardana

Zajmujemy się produkcją i naprawą wałów kardana od 1990 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą i serwisem wałów kardana oraz komponentów, takich jak krzyżaki, podpory, flansze oraz kompletne przeguby kardana. Dokonujemy regeneracji i modyfikacji dostarczonych do nas wałów bądź tworzymy nowy wał kardana na podstawie specyfikacji klienta.

Dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych oraz nowoczesną bazą sprzętową, która umożliwia nam produkcję i naprawę specjalistycznych wałów kardana. Naprawy typowych wałów dokonujemy od ręki.

Nasze doświadczenie i kwalifikacje potwierdza członkostwo w European Driveshaft Services® , międzynarodowej sieci serwisów wałów kardana.

a. Maszyny budowlane i górnicze – produkujemy i naprawiamy wały kardana do maszyn budowlanych i górniczych. Oferujemy szeroki wybór krzyżaków mechanicznych oraz przegubów kardana do półosi napędowych oraz innych części zamiennych.

b. Samochody ciężarowe i autobusy – dysponujemy szeroką gamą komponentów do wałów kardana dla samochodów ciężarowych i autobusów. Posiadamy na miejscu kanały umożliwiające demontaż i montaż wałów ciągnika siodłowego i autobusu.

c. Samochody dostawcze i osobowe – zajmujemy się wałami kardana do samochodów dostawczych, terenowych i SUV-ów. Posiadamy części zamienne, a do niektórych modeli także gotowe wały do natychmiastowego montażu.

d. Przemysłowe – standardowo wyważamy wały o zakresie momentu obrotowego od 200 Nm do 35000 Nm i wadze do 500 kg. Na zamówienie możemy dokonać napraw także wałów większych.

e. Pojazdy szynowe i specjalistyczne – produkujemy, modyfikujemy i naprawiamy wały kardana do tramwajów i innych specjalistycznych zastosowań.

Nasze produkty i usługi

Wyślij wał kurierem
Wyślij wał kurierem

Oszczędzaj swój czas i pieniądze. Przyślij do nas wał kurierem.

Wały dla przemysłu
Wały przemysłowe

Wały do napędu maszyn i urządzeń.

Obróbka CNC
Obróbka CNC

Zajmujemy się także toczeniem i frezowaniem CNC. 

Formularze
Formularze

Podaj nam wymiary, my dobierzemy wał.

Wały specjalistyczne
Wały specjalistyczne

Zajmujemy się wałami napędowymi do wszelkich zastosowań.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Złóż zamówienie