Wały Kardana

Zajmujemy się produkcją i naprawą wałów kardana od 1990 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą i serwisem wałów kardana oraz komponentów, takich jak krzyżaki, podpory, flansze oraz kompletne przeguby kardana. Dokonujemy regeneracji i modyfikacji dostarczonych do nas wałów bądź tworzymy nowy wał kardana na podstawie specyfikacji klienta.

Dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych oraz nowoczesną bazą sprzętową, która umożliwia nam produkcję i naprawę specjalistycznych wałów kardana. Naprawy typowych wałów dokonujemy od ręki.

Nasze doświadczenie i kwalifikacje potwierdza członkostwo w European Driveshaft Services® , międzynarodowej sieci serwisów wałów kardana.

a. Maszyny budowlane i górnicze – produkujemy i naprawiamy wały kardana do maszyn budowlanych i górniczych. Oferujemy szeroki wybór krzyżaków mechanicznych oraz przegubów kardana do półosi napędowych oraz innych części zamiennych.

b. Samochody ciężarowe i autobusy – dysponujemy szeroką gamą komponentów do wałów kardana dla samochodów ciężarowych i autobusów. Posiadamy na miejscu kanały umożliwiające demontaż i montaż wałów ciągnika siodłowego i autobusu.

c. Samochody dostawcze i osobowe – zajmujemy się wałami kardana do samochodów dostawczych, terenowych i SUV-ów. Posiadamy części zamienne, a do niektórych modeli także gotowe wały do natychmiastowego montażu.

d. Przemysłowe – standardowo wyważamy wały o zakresie momentu obrotowego od 200 Nm do 35000 Nm i wadze do 500 kg. Na zamówienie możemy dokonać napraw także wałów większych.

e. Pojazdy szynowe i specjalistyczne – produkujemy, modyfikujemy i naprawiamy wały kardana do tramwajów i innych specjalistycznych zastosowań.

Nasze produkty i usługi

 • Wyślij wał kurierem

  Oszczędź czas i pieniądze - wyślij do nas wał kurierem.

  Wysyłka

  Znaczna część wałów jest do nas dostarczana kurierem. Obsługujemy w ten sposób klientów z przeciwnych krańców Polski, a także tych, którzy chcą oszczędzić swój cenny czas i pieniądze. Część wałów jesteśmy w stanie zaoferować w trybie na podmianę, pozostałe naprawiamy i odsyłamy zwykle w dzień po otrzymaniu.

   

  Koszty

  Dzięki bliskiej współpracy z firmami kurierskimi możemy zaoferować Państwu korzystne ceny przesyłek kurierskich.

   

  Orientacyjny cennik przesyłki wałów

  waga cena od*
  do 10 kg 16 zł
  d0 20 kg 18 zł
  do 60 kg 44 zł
  do 100 kg 76 zł

   

  Orientacyjne ceny netto. Dla przesyłek o długości powyżej 150 cm mogą być wyższe.

   

  Wysyłamy wały i części za pobraniem, a także za przedpłatą.

   

  Czas

  Wały na podmianę lub zamówienie możesz mieć już następnego dnia po  złożeniu zamówienia.

   

  Standardowa naprawa zajmuje 3 dni robocze. Wał trafia do nas na dzień po wysłaniu, w ciągu kolejnego dnia zostaje naprawiony i odesłany. Trzeciego dnia trafia do nadawcy.

   

   

  

   

   

   

  Pakowanie do wysyłki

  PROPOZYCJE JAK ZAPAKOWAĆ WAŁ

   

   

  


   

   

   

   

 • Wały i przeguby przemysłowe

  Dostarczamy i naprawiamy wały napędowe stosowane w przemyśle, górnictwie i specjalistycznych maszynach.

   

  Wały napędowe do zastosowania w przemyśle i górnictwie

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Przykładowe zastosowania

  Dostarczamy wały m. in. do:

  maszyn przemysłowych i górniczych 
  hutnictwa i przemysłu ciężkiego
  papiernictwa 
  przemysłu drzewnego
  itp.

   

   

  Wały napędowe i przeguby stosowane w maszynach

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Szybka realizacja

  Znaczną część zleceń realizujemy w oparciu o posiadane na miejsu podzespoły i części zamienne. 

   

  Zlecenia nietypowe i spejcjalistyczne

  Dostarczamy i naprawiamy wały nietypowe i specjalistyczne. Współpracujemy z wiodącymi producentami wałów napędowych, dzięki czemu mamy dostęp do wysoce specjalistycznych części zamiennych.

   

  Pewność

  Dzięki zapleczu inżynieryjnemu i technologicznemu możemy zaprojektować lub dobrać wał zgodnie ze specyfikacją klienta.

   

   

   Szeroka gama wałów napędowych oraz ich części zamiennych.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Usługi dodatkowe

  Możemy dokonać pomiarów i wyspecyfikować wały bezpośrednio u klienta. Dokonujemy modyfikacji technicznych, takich jak wydłużanie czy skracanie wałów. 

    

  Kontakt

  Potrzebujesz dokładniejszych informacji? Prześlij nam wymiary potrzebnego przegubu na biuro@waly-napedowe.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 74 84 736 68.

 • Obróbka CNC

  Informacje nt. pracy naszego działu inżynieryjnego znajdziecie Państwo na stronie: www.ZemCNC.pl

   

   

 • Formularze
  wały Potrzebujesz nietypowego wału napędowego? Wskaż typ wału i podaj nam jego wymiary. Z potrzebnymi wymiarami szybciej i łatwiej znajdziesz to czego potrzebujesz.
  krzyżak Szukasz nietypowego krzyżaka? Wypełnij formularz, a sprawdzimy, czy taki posiadamy.
  podpora Szukasz nietypowej podpory. Wypełnij formularz, a sprawdzimy, czy taka jest u nas dostępna.
 • Wały specjalistyczne

  Dysponujemy wałami napędowymi wszystkich typów.

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Produkcja i naprawa

   

  Naszą specjalizacją jest produkcja i naprawa wałów napędowych do pojazdów, maszyn i przemysłu.
  Od 1990 roku dostarczamy kompletne wały, a także poszczególne ich komponenty, takie jak krzyżaki, podpory, przeguby oraz flansze. Jesteśmy członkami EuropeanDriveshafts Services® - renomowanej europejskiej sieci serwisów wałów napędowych.

  Dokonujemy regeneracji, napraw oraz modyfikacji wałów napędowych na miejscu, a także przygotowujemy wały według wzoru lub specyfikacji klienta. Dzięki szerokiemu asortymentowi części zajmujemy się także specjalistycznymi wałami napędowymi, a wały typowe naprawiamy od ręki. Wszystkie wały napędowe wyważamy dynamicznie

   
  1) Maszyny górnicze i budowlane – zajmujemy się wałami napędowymi do maszyn górniczych oraz budowlanych. Dysponujemy na miejscu szeroką gamą części zamiennych, w tym krzyżaków mechanicznych oraz przegubów kardana półosi napędowych.
  2) Samochody ciężarowe i autobusy – naprawiamy wały napędowe do samochodów ciężarowych i autobusów. Na miejscu dysponujemy kanałami do demontażu i montażu wałów napędowych w autobusach i samochodach ciężarowych.
  3) Samochody dostawcze i osobowe – naprawiamy i sprzedajemy wały napędowe do samochodów dostawczych, terenowych oraz SUV-ów. Większość napraw realizujemy od ręki, a najpopularniejsze wały mamy dostępne na półce do natychmiastowej wymiany lub sprzedaży.
  4) Przemysłowe – standardowo oferujemy wyważanie wałów napędowych w zakresie momentu obrotowego od 200 Nm do 35000 Nm i wadze do 500 kg. Na zamówienie możemy dokonać napraw także wałów większych.
  5) Pojazdy szynowe i specjalistyczne – sprzedajemy wały napędowe do tramwajów, maszyn leśnych, wozideł, a także innych pojazdów specjalistycznych.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Złóż zamówienie